BRANŻE
ID:234386

Lider ds. rozwoju produktu (m/k)

Numer referencyjny: LRP/SG/0717

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.:LRP/SG/0717

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  opracowywanie planów projektowych,
  •  zarządzanie procesem w celu terminowego wdrożenia produktu zgodnie z wymaganiami klienta,
  •  przeprowadzenie audytów,
  •  ocena nowego produktu we wszystkich fazach wdrożenia,
  •  nadzór nad danymi projektowymi produktu,
  •  zarządzanie zmianami konstrukcyjnymi w projekcie,
  •  współpraca z centrami kompetencyjnymi,
  •  bieżące raportowanie wdrożenia nowego produktu.

Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe techniczne,
  •  kandydat z doświadczeniem w obróbce metali, głównie aluminium,
  •  osoba znająca zasady projektowania i zarządzania projektami,
  •  angielski bardzo dobry w mowie i piśmie,
  •  mile widziana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego,
  •  wymagane minimum rok doświadczenia w kierowaniu zespołem.

Oferujemy:

  •  motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów,
  •  szeroki zakres szkoleń technicznych i miękkich, w jednostkach szkolących
  • współpracujących z nami w Polsce i za granicą,
  •  możliwość udziału w projektach światowej klasy procesów wytwórczych (WCM),
  •  możliwość dalszego rozwoju i awansu,
  •  pracę w renomowanej firmie