BRANŻE
ID:232256

Magazynier (m/k) Przylep

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: ECS/POZ/0417
Przylep

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wyładunek i załadunek towarów,
  • sortowanie pustych opakowań zbiorczych,
  • przygotowywanie i realizacja zamówień,
  • rozładunek dostaw,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • inne prace magazynowe.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,
  • aktualna książeczka sanepidu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • pracowitość, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Przylep,
  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość skorzystania z licznych benefitów (Ok System, prywatna opieka medyczna, itp.),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Bliższe informacje pod numerem telefonu: 693 902 015.