Rodzaj pracy

↓ więcej opcji ↓

BRANŻE

↑ mniej opcji ↑
ID:103880

Pracownik restauracji/hotelu - różne stanowiska

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Inne

Miejsce pracy: woj. lubuskie, Zielona Góra

Data publikacji: 2013-02-19

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca za granicą

Liczba wakatów: 1

Opis stanowiska:

Pilnie poszukujemy pracowników  do stałej, długoterminowej pracy w zespole gastronomiczno-hotelowym na terenie całych Niemiec na następujące stanowiska:

  • Kucharz (dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie na stanowisku)
  • Pomoc kuchenna (dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • Recepcjonista/ka (bardzo dobra znajomość j, niemieckiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • Kasjer (dobra znajomość j. niemieckiego)
  • Obsługa cafe-baru (dobra znajomość j. niemieckiego)
  • Kelner/ka (dobra znajomość j. niemieckiego, doświadczenie)
  • Pokojówka (komunikatywna znajomość j. niemieckiego, mile widziane doświadczenie)

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilną, stałą pracę na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • zakwaterowanie
  • dobre warunki i płacy

Oczekujemy:

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • umiejetność pracy w grupie
  • wiek do 50 lat

Dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

kancelariapracaeu@wp.pl

W tytule maila proszę podać stanowisko, na które Państwo aplikujecie
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Oferty pracy - Zielona Góra, Inne

zobacz więcej ofert z tego miasta

Praca w mieście:

przejdź do wersji ogólnopolskiej »