logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Zielona Góra

Jesteś tutaj:
 
Logo

Stowarzyszenie Taksówkarzy Zielonogórskich
O firmie

Korporacja HALLO TAXI już od kilkunastu lat oferuje mieszkańcom miasta Zielona Góra profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób.

Powstała pod nazwą HALLO TAXI-3000 w dniu 05.04.1993r. jako filia poznańskiej korporacji taksówkarskiej HALLO TAXI.

Na początku kwietnia 1993 roku usługi taksówkarskie świadczyło w tej firmie 19 kierowców, a już pod koniec kwietnia ich liczba wzrosła do 35. Świadczy to o wysokim poziomie oferowanych usług i dużym zapotrzebowaniu na nie już od chwili powstania firmy.

HALLO TAXI-3000 Zielona Góra jako filia korporacji HALLO TAXI Poznań istniała do dnia 25 października 1994 roku. W dniu 26.10.1994 roku została zajerestrowana w Sądzie Wojewódzkim w Zielonej Górze korporacja taksówkarska "Stowarzyszenie Taksówkarzy Zielonogórskich HALLO TAXI Zielona Góra" i do dnia dzisiejszego istnieje pod tą nazwą. Od przejęcia korporacji na własność przez taksówkarzy zielonogórskich do dnia dzisiejszego ilość samochodów świadczących usługi wzrosła do 67. O rozwoju firmy świadczy między innymi fakt, że od początku roku 2002 posiadamy filię w Krośnie Odrzańskim.

Chcąc zachęcić klientów do jeszcze aktywniejszego korzystania z naszych usług, organizowaliśmy różne konkursy z nagrodami. Dysponując dużą ilością taksówek, oferujemy tym samym szybki dojazd do klienta. Nasi kierowcy doskonale znają topografię miasta i okolic oraz zapewniaj ą bardzo miłą obsługę.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama