zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

XVI edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim

piątek, 09-02-2018 (00:00:00) | komentarze (0)


Zbliża się XVI edycja Targów Pracy organizowana przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego. Wydarzenie odbędzie się 14 marca 2018 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 przy ul. Prof. Szafrana 4 w Zielonej Górze. To najlepsza okazja, żeby w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć lub sprawdzić dokumenty aplikacyjne, czy też otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez firmy wystawiające się na targach.

Targi Pracy odbędą się 14 marca 2018 roku od godziny 10:00 do 14:00.

Udział w targach jest bezpłatny, zarówno dla zwiedzających jak i wystawców. Pracodawcy, którzy poszukują praktykantów, stażystów lub pracowników muszą przesłać do 26 lutego 2018 roku formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie www.bk.uz.zgora.pl.

Ale targi to nie tylko oferty praktyk, staży czy pracy. Ciekawe z punktu widzenia studenta lub absolwenta mogą być także propozycje dodatkowe, w postaci warsztatów, wykładów i prezentacji, które, co bardzo istotne, prowadzone będą przez praktyków - pracowników firm biorących udział w targach.

Targi to również miejsce spotkania ludzi przedsiębiorczych, myślących o założeniu własnej firmy. Swoją ofertę przedstawią instytucje zajmujące się promowaniem przedsiębiorczości, a także instytucje rynku pracy.

Tak jak w ubiegłych latach, na targach pojawi się "Loża Ekspertów", gdzie studenci i absolwenci w rozmowie ze specjalistą, ekspertem w danej dziedzinie, będą mogli dowiedzieć się np. jak rozpocząć własną działalność gospodarczą, na co zwrócić uwagę zakładając własną firmę, skąd zdobyć fundusze na start, jak zabezpieczyć swoje interesy właściwie zawartą umową oraz jak ochronić patentem swój pomysł.

Dla studentów i absolwentów uczestnictwo w targach to doskonała okazja na znalezienie wymarzonej pracy, określenia swojej drogi zawodowej na najbliższe lata czy zdobycia rozeznania w rynku pracy. Dla przedsiębiorców to możliwość pozyskania dobrze przygotowanej, wykwalifikowanej kadry pracowników, stażystów czy praktykantów oraz trwałego zaistnienia w świadomości akademickiej jako pracodawca.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Biura Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego: www.bk.uz.zgora.pl.

ip

fot. materiały prasowe

Komentarze, opinie, wypowiedzi (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Brak komentarzy. Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama