Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Opętanie" z Judem Law w Multikinie

Kiedy2017-10-05 godzina 19:00
Gdzielista kin na: www.multikino.pl
"Opętanie" z Judem Law w Multikinie

British Council i Multikino zapraszają na spektakl „Opętanie” z Judem Law. Retransmisję przedstawienia będzie można zobaczyć 5 października 2017 o godzinie 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino w ramach cyklu „National Theatre Live w Multikinie”.
 
Jude Law („Młody papież”, „Sherlock Holmes”, „Sherlock Holmes. Gra cieni”, „Utalentowany pan Ripley”) jest gwiazdą spektaklu „Obsession” (Opętanie), transmitowanego na żywo z Barbican Theatre w Londynie. Reżyser Ivo van Hove, którego inscenizacje „Widoku z mostu” i „Heddy Gabler” oglądaliśmy w cyklu NT Live, przygotował sceniczną adaptację filmu Luchino Viscontiego z 1943 roku.

Film fabularny Viscontiego powstał na motywach powieści Jamesa M. Caina „Listonosz zawsze dzwoni dwa razy” i był wstępem do rozwoju w kinie kierunku neorealizmu włoskiego. Opowieść o tragicznym romansie mężatki Giovanny i podróżującego w poszukiwaniu pracy przystojnego Gina do tego stopnia oburzyła widownię, że film został zakazany przez cenzurę państwową. Ta sama historia wraca w inscenizacji van Hove’a w wykonaniu czołowych aktorów swojego pokolenia. Niezwykle pociągającego i atrakcyjnego kierowcę Gina gra Jude Law. W przydrożnej restauracji spotyka Giuseppe i Giovannę. Para rozpoczynają ognisty romans, który doprowadzi do zamordowania męża kobiety. To jednak dopiero wstęp do dalszych wypadków…

Spektakl zobaczymy 25 września 2017 r. o godzinie 19:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety:

38 zł – normalny
32 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
28 zł – bilet grupowy (dla grup zorganizowanych powyżej 15 os.)
25 zł – bilet szkolny (dla grup zorganizowanych powyżej 30 uczniów)Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama