Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Lemoniada Music Club

Adres:Plac Pocztowy 16 Miasto:65-001 Zielona Góra Tel:+48697808018


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.68 / 10
Wygląd:6.95
Muzyka:6.62
Klimat:6.48

Imprezy cykliczne


Lemo for Students
(dzisiaj)
start: 21:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

uLQFPzBN
2011-12-09
bHFdkTjLOcrVKSBNTZa

yj5gkv zuioamoausuv

 
Papa
2011-03-14
Jan

Klub musi być klubek, a od koleżanek niżej zapchniało stodołą, jak się nie podoba muzyka. zawsze możecie wybrać się na jakiś festyn na wieś .

 
zielonogórzanka
2010-10-21
Do właściciela Lemoniady - fatalna muzyka

Tydzień temu miałam okazję pierwszy raz bawić się w Lemo. Lokal jest rewelacyjny. Pomysł z wpuszczaniem ludzi po 24 roku życia-super.Przyłączam się do pozostałych - zmieńcie muzykę na TANECZNĄ, przy której faktycznie będzie można tańczyć. Jeżeli ma się tu bawić "młodzież starsza" no to przepraszam, ale nie do takiej muzy.

 
mk81
2010-09-04
do różowej panterki

Właściciel w wypowiedzi na temat bialych spodenek i rózowych kozaczków z pewnościa mial na mysli wyglad typowej "lafiryndy" z tylkiem na wierzchu,ktorej miejce jest w burdelu...ps.czasami trzeba czytac miedzy wierszami,a nie tlumaczyc dosłownie kazde wypowiedziane słowo.

 
Joanna
2010-01-25
Okropna muzyka w lemoniadzie

Jak chcecie mieć za klientów ludzi eleganckich lub vipów to zmieńcie muzykę. Lokal jest owszem elegancki i podoba mi się ale muzyka, która gra DJ Ralf jest nie do zniesienia, nawet po zapytaniu się czy mógłby puścić cos bardziej do tańczenia, powiedział, że nie ma mowy. Puszczajcie coś tanecznego, juz lepsze są te stare hity niż te jego Trance czy co to tez jest, przez tą muzykę szybko tam nie zawitamy a szkoda bo lokal sam w sobie jest na poziomie.

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama