BRANŻE
ID:257530

Praca na wakacje dla uczniów i studentów

Firma: CCIG Group

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. lubuskie, Zielona Góra

Data publikacji: 2021-06-10

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Jeżeli nie masz planów na wakacje i chcesz zarobić na wyjazd lub inne potrzeby musisz do nas przyjść :)Gwarantujemy stałą podstawę godzinową - 18,30zł netto, dzięki temu będziesz mógł zaplanować wysokość wynagrodzenia. Dodatkowo za efekty pracy wypłacamy premię.Pracujemy w gronie młodych osób, więc jest u nas bardzo przyjazna i luźna atmosfera.

Praca na wakacje dla uczniów i studentów Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania

- telefoniczny kontakt z klientem: pomoc na infolinii, proponowanie dodatkowych usług i ofert

Oczekujemy:

- statusu ucznia lub studenta- dyspozycyjności około 25h w tygodniu- komunikatywności i chęci do działania

Oferujemy:

- indywidualny grafik- stałe wynagrodzenie plus premię- pracę dodatkową na okres wakacyjny z możliwością pracy na stałe- szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do pracy- pracę w super atmosferze wśród młodych ludzi.