BRANŻE
ID:268710

Telefoniczny Doradca Klienta - praca dla uczniów i studentów

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. lubuskie, Zielona Góra

Data publikacji: 2022-09-04

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Telefoniczny Doradca Klienta - praca dla uczniów i studentów Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS.

Lubisz rozmawiać? Lubisz nawiązywać nowe relacje? Lubisz sprzedawać albo chcesz się nauczyć?

Jeśli odpowiedź brzmi 'TAK' to szukamy właśnie Ciebie!

Gwarantujemy, że z nami:

będziesz dobrze zarabiać - stawka podstawowa 19,70 zł brutto na godzinę + premia,
nauczysz się jak sprzedawać, jak negocjować, jak prowadzić profesjonalne rozmowy z Klientami,
zwiększysz swoją pewność siebie, komunikatywność i zdolności interpersonalne.

Telefoniczny Doradca Klienta - praca dla uczniów i studentów Miejsce pracy: Zielona Góra

Twoje zadania:

prowadzenie profesjonalnych rozmów z Klientami w których dostosowujesz indywidualną ofertę do potrzeb Klienta - doradzasz, negocjujesz, sprzedajesz :)

Nasze oczekiwania:

łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji, komunikatywność,
dyspozycyjność do pracy min. 25 godzin w tygodniu (bez górnej granicy godzinowej),
mile widziany status osoby uczącej się,
chęć do pracy i nauki.

Oferujemy:

możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym w biurze,
profesjonalny pakiet wdrożeniowy, który przygotuje Cię odpowiednio do nowej roli,
bonus wdrożeniowy,
elastyczny grafik, układany z tygodnia na tydzień :)