Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Kay i Gerda. Gerda i Kay. Para małych nierozłącznych przyjaciół, którzy obiecują sobie nawzajem piękną i nierozłączną przyszłość. Ale Królowa Śniegu chce ich koniecznie zamienić w sople lodu, służące do ozdoby wrót jej pałacu.

Królowa jest aż tak zła?

Nie wiem, ale jest strasznie samotna. Podobnie jak przedziwna Ogrodniczka, którą Gerda spotyka podczas swej wędrówki. Podobnie jak mała córka wiecznie skłóconej pary Rozbójników, która tak bardzo chce mieć braciszka, że chętnie zgodzi się nawet na siostrzyczkę.

A Gerda i Kay? Po wielu niesłychanych przygodach, wyobraźcie sobie... Nie, nie. Przyjdźcie i zobaczcie.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Królowa Śniegu.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Królowa Śniegu (Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, Zielona Góra).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Królowa Śniegu (Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, Zielona Góra).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Królowa Śniegu (Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, Zielona Góra).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Królowa Śniegu (Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, Zielona Góra).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Królowa Śniegu (Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego, Zielona Góra).
Polecamy
Ostatnio czytane
Kaligula- Teatr Polski Wrocław
Kaligula - recenzja spektaklu

Za nami premiera online spektaklu "Kaligula" w reżyserii Roberta Czechowskiego na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu.

lazarus
Lazarus - recenzja spektaklu

Czy warto zobaczyć ostatnie dzieło Davida Bowiego we wrocławskim Capitolu?

O nich się mówi